جی ویو آکادمی | درباره ما

درباره ما خانه / درباره ما

تا به حال شده ایده خاصی برای ساخت یک بازی داشته باشی یا در مراحل ساخت بازی به مشکلی برخورده باشی و در بین انواع کلاس‌ها و کتاب‌ها و آموزش‌هایی که واقعا نمی‌شه اطمینان کرد چه محتوایی دارن و چقدر به کار آدم میان سردرگم شده باشی؟ بله، ما هم خودمون این سردرگمی رو قبلا کشیدیم.


ایراد از اینجا است که این مفاهیم در درس‌های دانشگاهی و یا کلاس‌ها و کتاب‌های تئوری وجود ندارند و واقعا آدم رو برای کار عملی در دنیای واقعی و ساخت بازی آماده نمی‌کنند. واقعیت این است که حتی توی خیلی از کتاب‌ها و آموزش‌های حوزه بازی‌سازی هم به صورت عملی ساخت بازی آموزش داده نمی شود.


و ما برای همین اینجاییم. تیم جوان و پرانرژی جی ویو که اومدیم تا مسیر سردرگم یادگیری بازی‌سازی را تغییر دهیم. تا بازی‌سازهای حرفه‌ای و گمنامی که بازی‌های موفقی دارند رو پیدا کنیم و بیاریم تا مهارت خودشون رو به دیگران منتقل کنن. تا یه راه خیلی راحت بسازیم که هر کسی از هر جایی بتونه بدون احتیاج به کلاس‌های حضوری پرخرج و کتاب‌های سنگین، یه یادگیری واقعی و باکیفیت رو تجربه کنه، و نکاتی که در مراحل ساخت بازی خود به آنها نیاز داره رو از بازی‌سازهای حرفه‌ای یاد بگیره، و اون بازی‌سازهای حرفه‌ای هم بتونن دانش‌ خودشون رو به کاربران یاد بدن و علاوه بر نشر دانششان، از این راه کسب درآمد کنند.


ما در حدود دو سال پیش فعالیت خودمون رو در قالب رسانه جی ویو آغاز کردیم. از همان ابتدا هدف ما کمک به رشد حوزه بازی و بازی‌سازی بود و همین هدف باعث شد تا به فکر کمک به پیشرفت یادگیری و تولید محتوای آموزشی با کیفیت در حوزه بازی‌سازی بیافتیم. آنچه امروز اون رو جی ویو آکادمی می نامیم نتیجه حاصل از پایبندی ما به هدفمون است.


در مسیر این هدف خیلی چیزها یاد گرفتیم، به‌خصوص از همه مخاطبینی که از همون ابتدای راه با ما همراه شدن، بازخورد دادن، حمایت‌مون کردن و انرژی دادن. از همگی ممنونیم. و حالا امروز ما در تیم جی ویو با انرژی بیشتر داریم تلاش می‌کنیم تا مسیر پیشرفت حوزه بازی و بازی‌سازی رو هموارتر کنیم. و هنوز هم بزرگترین قوت قلب ما شما هستین، و همون‌طور که از زمان آغاز فعالیت رسانه جی ویو همیشه گفتیم: امیدواریم با لطف و عنایت الهی و همراهی شما بتوانیم گامی موثر برای پیشرفت و توسعه جدی این حوزه برداشته و به رشد صنعت بازی‌سازی در ایران کمک کنیم.